My Sound

Dlaczego technika lampowa? Postęp dał nam tranzystory, układy scalone, rozwiązania techniki cyfrowej. Nowoczesne urządzenia szczycą się bardzo dobrymi parametrami pomiarowymi, wyjątkowo niskimi poziomami zniekształceń, ogromnymi mocami… Czy nie ma już miejsca dla lamp elektronowych? Czy nie mogą być one drogą do spełnienia marzeń o idealnym dźwięku?

Od niepamiętnych czasów wielkim marzeniem człowieka było latanie. Balon był pierwszym urządzeniem, który pomógł człowiekowi wznieść się. Był to balon z papieru i płótna, wypełniony rozgrzanym powietrzem. Czy ten pomysł na latanie w dzisiejszych czasach jest przeżytkiem? Nie, właśnie dzięki ultralekkiemu balonowi wypełnionemu helem Felix Baumgartner dokonał niemożliwego, wzniósł się do stratosfery i skoczył ze spadochronem. Jest to idealny przykład połączenia starego pomysłu z nowoczesnymi technologiami, który pozwolił zrealizować marzenie.

My Sound jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zaszczepienia nowoczesnych rozwiązań w audiofilskich urządzeniach techniki lampowej, przy zachowaniu ich starej duszy. Użycie zaawansowanych technologicznie elementów, wysokostabilizowanych zasilaczy oraz nowoczesnych technik projektowania pozwala wydobyć z lampy nieodkryte do tej pory poziomy brzmienia, by każdy mógł usłyszeć więcej.

Zapraszamy do poznania wyników naszej pracy, których pierwszym „dzieckiem” jest wzmacniacz CUBE.
Stawiamy sobie za cel zaspokojenie zmysłów naszego klienta. Mamy na myśli nie tylko efekty dźwiękowe, ale również wizualne. Dbałość o szczegóły, precyzja wykonania oraz wysoka jakość materiałów czyni nasze produkty wyjątkowymi.